Oddziały przedszkolne
Wizyta Strażaków
piątek, 10 listopada 2017 21:31

Wizyta strażaków w naszym przedzkolu wzbudziła ogromne zainteresowanie dzieci. Wszystkie grupy przedszkolne poznały ciężką, niebezpieczną i odpowiedzialną pracę strażaków. Ponadto odbyła się akcja ugaszania ognia, pokaz narzędzi i urządzeń wykorzystywanych w pracy strażaków.Dzieci w podziękowaniu wręczyły własnoręcznie wykonany plakat pt." Strażacy w oczach przedszkolaków".

Urodziny Tomka i Piotrka
piątek, 10 listopada 2017 21:19

W październiku świętowaliśmy urodziny Tomka i Piotrusia, którzy skończyli 4 latka. Zaśpiewaliśmy im głośne sto lat i życzyliśmy spełnienia wielu marzeń. Na koniec były prezenty i słodkie upominki.

Wizyta w salonie fryzjerskim
piątek, 10 listopada 2017 21:09

Przedszkolaki z grupy OC wybrały się do Salonu Fryzjerskiego Oliwia przy ulicy Śląskiej. Dzieci poznały tajniki pracy fryzjera oraz zapoznały się z wyposażeniem salonu. Przedszkolaki na żywo mogły zobaczyć  pracę fryzjerki – strzyżenie włosów. Dziękujemy za przemiłe przyjęcie.

Wizyta Pani weterynarz
piątek, 10 listopada 2017 20:44

Do naszego przedszkola zawitał wyjątkowy gość pani weterynarz Anna Szczecka-Urbanowska z Przychodni Weterynaryjnej Animal Care Complex w Bydgoszczy. Pani doktor opowiedziała nam o swojej pracy,pokazała dzieciom narzędzia medyczne. Na koniec pani weterynarz zbadała świnkę morską, którą przyniosła Marta z grupy starszaków. Dzięki temu spotkaniu przedszkolaki uświadomiły sobie, że nasze zwierzęta też mogą chorować i wymagają pomocy oraz leczenia.

20171017_091233

Pasowanie na Przedszkolaka 2017
piątek, 10 listopada 2017 20:41

27.10.2017r. odbyła się uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”. Swoją obecnością zaszczyciła nas pani wicedyrektor Wioletta Majchrzak oraz liczne grono rodziców. Przedszkolaki dzielnie prezentowały swoje umiejętności, których nauczyły się w przedszkolu. Z uśmiechem na twarzy recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Maluchy zostały pięknie przywitane przez swoich starszych kolegów. Wszyscy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Na koniec po zdanym egzaminie i złożonym uroczystym ślubowaniu pani wicedyrektor W. Majchrzak „magicznym ołówkiem” pasowała wszystkie dzieci na prawdziwych przedszkolaków. Nie zabrakło życzeń, upominków oraz dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka. Był to niezapomniany dzień pełen emocji i wielu wrażeń.