Oddziały przedszkolne
Urodziny Daniela
środa, 18 lipca 2018 16:37

Moc życzeń dla Daniela, samych radości, żeby promyk słońca zawsze ogrzewał jego uśmiechniętą buzię.

Zakończenie roku przedszkolnego 2017/2018
poniedziałek, 02 lipca 2018 18:38

Dzieci wraz z Paniami przygotowały akademię z okazji zakończenia roku przedszkolnego 2017/2018. Repertuar artystyczny był bogaty w piosenki, tańce oraz wiersze. Pożegnaliśmy dzieci idące do pierwszej klasy szkoły podstawowej oraz podziękowaliśmy wszystkim nauczycielom i pracownikom za trud jaki włożyli w pracę na rzecz przedszkola. Po części artystycznej dzieci wraz z rodzicami spotkały się z wychowawcami w salach aby otrzymać dyplomy oraz nagrody. Dziękujemy rodzicom i opiekunom za obecność na tym ważnym wydarzeniu. Życzymy radosnych i bezpiecznych wakacji. Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia.

Morskie opowieści
poniedziałek, 02 lipca 2018 16:49

Grupa Sówek i Lwów omawiała w poprzednim tygodniu tematykę związaną z morzem i jego mieszkańcami. Nauczyliśmy się, że konika można spotkać również w morskich głębinach. Wiemy też o czym mogą plotkować rybki. Wykonaliśmy również piękny obraz przedstawiający zwierzęta mieszkające w morzu. Teraz, jako specjaliści od morskiego życia, jesteśmy gotowi by wyruszyć w rejs po Bałtyku! Ahoj przygodo!

Festyn „Bezpieczne wakacje”
poniedziałek, 02 lipca 2018 16:40

12 czerwca przedszkolaki wzięły udział w szkolnym festynem pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. Dzieci brały udział w różnych konkurencjach rozwijających sprawność fizyczną, rysowały kredą, ale przede wszystkim rozmawiały z ratownikami medycznymi, policjantami i strażnikami miejskimi o tym, jak bezpiecznie bawić się w czasie wakacji. Dziękujemy za ważną lekcję od naszych gości. Dzięki nim już wiemy co zrobić, aby nasze wakacje były bezpieczne.

Urodziny Zuzi i Michała w grupie Sówek
poniedziałek, 02 lipca 2018 16:28

W czerwcu, w grupie Sówek, urodziny obchodzili Zuzia i Michał. Naszym kochanym przedszkolakom życzymy wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń i uśmiechu. Żyjcie nam sto lat!