Zajęcia pozalekcyjne

Oferta zajęć pozalekcyjnych
2017-2018 (wszystkie zajęćia są bezpłatne)

 

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa zajęć

Do kogo kierowana jest forma

Dzień i godzina

Błażejak Anna

 

Wolontariat

2ga, 2gc, 3ga

Wt. 14.30

2

Birkholz Sylwester

 

SKS – tenis stołowy

SKS– tenis stołowy

3ga

Kl 4 i 5

Czw. 14.30

Pon.. 15.25

3

Borkowiak Piotr

 

Koło historyczne – TMMB

Zabawy ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjnej

Kl 4b

Kl 1-3 wg wskazań pielęgniarki szkolnej

Pon. 14.40-15.20

4

Chrzanowska Katarzyna

Opieka nad dziećmi w drodze na basen

3b

Wtorki wg planu

5

Demska Kamila

 

Koło z j. niemieckiego

3ga, 3gb

Pt. 13.00

6

Gadacz Lilianna

 

Zajęcia na kartę rowerową

Kl 4-6 SP

Na wiosnę

7

Gołębiowska Dorota

Opieka nad dziećmi w drodze na basen

3a

Wg planu

8

Gowor Małgorzta

Konsultacje polonistyczne

3ga, 3gb

Śr. 14.30

9

Hołyńska Katarzyna

 

Zajęcia dodatkowe z matematyki

Kl2b,c,3b gim

Pt. 13.35-14. 10

10

Janiszek Iwona

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrownawcze

Kl 1a

Wt. 12.45-13.30

11

Januszewska Magdalena

 

 

Koło recytatorskie

 

Redagowanie prac konkursowych z ucz.

Kl 6a, 6b, 7b

Kl 6b

Wt. 14.45-16.00

Pn. 12.50-13.35

12

Kaczmarek Aleksandra

 

Zdw z inf. plast. tech.

Kl 2 i 3 gim

Śr. 14.30-15.30

13

Kondrat Monika

 

 

Przygotowanie uczniów do apeli i konkursów

Koło czytelnicze” Czytamy młodszym kolegom”

Kl 5a, 5b

Kl 7a

Pt. 8.00-8.45

Śr. 13.40-14.00

14

Lewandowski Dawid

 

 

Koło biblioteczne

Koło pierwszej pomocy

Kl 2 i 3 gim

Kl 2 i 3 gim

Czt. 8.50-9.50

Śr. 8.55-9.40

15

Łowicka Katarzyna

 

Koło biologiczne

 

Tenis stołowy

Kl 2 i 3 gim

 

Kl 2 i 3 gim

Śr. 14.40-15.25

Pon. 14.40-15.25

16

Łukowska Zofia

 

Koło komputerowe

Kl 7

Co drugi wtorek

17

Matczuk Tomasz Grzegorz Kara

Tomasz Matczuk

Treningi sprawnościowe – Astoria (dla klasy kajakarskiej)                                                                     SKS – Mini Piłka Ręczna

Kl 5b

Kl. 3-6

Wg planu

Wt. 15.30-16.30

18

Najdowska Zofia

 

 

 

zdw chemia i fizyka

Kl 7

 

Kl 2i3 gim

Wt.14.30-15.15

Pon.14.30-15.15

19

Niemiec Agnieszka

Zaj. przygotowujące do egzaminu gim z historii

Kl 3 gim

Wt. od 14.30

20

Olszak-Kryszak Katarzyna

 

Zajęcia z j. angielskiego

Zajęcia dod. z j. angielskiego

Kl 2 i 3 gim

Kl 5b

Wt. od 14.30

?

21

Ornatowska Jolanta

Zaj. dodatkowe z geografii

Kl 2 i 3 gim

Pt. 13.40

22

Ozdarska Agnieszka

Art. terapia

Kl2 i 3 gim

Wt. 9.00-10.00

23

Panek Daria

 

Zajęcia dodatkowe z j. polskiego

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Kl 4c

Kl 2gc

13.45-14.30

Czw. 14.30-15.15

24

Peplińska Agnieszka

 

 

Koło muzyczne

 

Przygotowanie do I Komunii

Kl 4-7

 

Zaj. ind.

Wt. 14.30-15.15

Śr. 12.30-13.15

25

Pietrzak Agnieszka

 

Formy taneczno-gimnastyczne

 

Ragby Tag

Kl 1-4

 

Kl 4-7

Pon. Pt. 13.45-14.30

Śr. 14.30-16.00

Czw. 15.30-17.00

26

Rajpold Barbara

 

 

Zajęcia – indywidualny program z matematyki

Uczennica z kl 5a

Pt. 8.00-8.45

27

Rasmus-Sarnecka Renata

 

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrownawcze

Kl 1b

 

28

Rucińska Ewa

 

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Kl 2a

Czw. 14.40-15.25

29

Sławińska Lidia

 

 

Zajęcia logopedyczne

Kl 1a, 1b

Wt. 8,00-8-45 Pt. 11.30-12.15

30

Suligowska Ewa

 

 

Zajęcia – indywidualny program z matematyki

Uczeń z kl 2b

 

31

Tram Małgorzata

 

 

 

Opieka na Samorządem Uczniowskim

Uczniowie z SP

Cały rok - akcje

32

Walkowiak Marta

 

 

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze z j. angielskiego

Kl 3c

Śr. 8.55-9.40

33

Zych-Konczal Elżbieta

 

 

Koiło przyrodniczo-turystyczne

Kl 5-6

Co drugi pon. 16.00-16.45

34

Zywert Małgorzata

 

 

Opieka nad dziećmi w drodze na basen

3c

Wg planu

Dodatkowo wszystkie klasy od 1 do 6 szkoły podstawowej mają dodatkowe zajęcia( 1 lub 2 godziny) z matematyki a klasy 4-6 z języka angielskiego w ramach realizacji projektu unijnego „Po co. Dlaczego? Jak?” – kształtowanie kompetencji poznawczych uczniów.

Prowadzone są również zajęcia dodatkowe dla cudzoziemców oraz uczniów pochodzenia romskiego. Wszystkie wg ustalonego planu/indywidualnie lub grupowo.

 
Copyright © SP 10 Bydgoszcz. Projekt i wykonanie: Studio WWW
 

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Jana Kochanowskiego
             ul. Śląska 7
     85-235 Bydgoszcz

Tel./fax 52 322 57 01

Tel. kom. sekretariat:

      691 343 339

          e-mail

sp10@edu.bydgoszcz.pl