Zajęcia pozalekcyjne

Oferta zajęć pozalekcyjnych
2016-2017

Klasa

Zajęcia pozalekcyjne

Dzień

Godzina

Prowadzący

Sala

1a

Kółko matematyczne 1 grupa

Kółko matematyczne 2 grupa

poniedziałek

1250 – 1335

E.Rucińska

101

środa

1250 – 1335

E.Rucińska

101

1b

zdw – 1 grupa

zdw – 2 grupa

wtorek

1250 – 1335

E.Suligowska

102

środa

1250 – 1335

E.Suligowska

102

2a

Kółko matematyczne

środa

855 - 940

D.Gołębiowska

304

Kółko taneczne

środa

950 - 1035

D.Gołębiowska

1 p.

2b

Zdw

Kółko matematyczne

wtorek

800 – 845

K.Chrzanowska

203

wtorek

1350 - 1435

K.Chrzanowska

203

2c

zdw

wtorek

1250 – 1335

D.Olszewska

304

Kółko matematyczne

środa

1250 – 1335

D.Olszewska

304

3a

zdw

zdw

wtorek

wtorek

1145 - 1230

1250 – 1335

M.Zywert

M.Zywert

 

3b

zdw

Kółko matematyczne

czwartek

środa

1435 – 1520

1435 – 1520

I.Janiszek

I.Janiszek

204

3c

zdw

poniedziałek

1250 – 1335

R.Rasmus-Sarnecka

202

Kółko matematyczne

wtorek

1230 - 1315

 

klasy 3

zdw j.angielski

wtorek

1145 – 1230

M.Mente-Sobiechowska

308

Kasy 3

Kółko j.angielskiego

środa

1250 – 1335

304

Kasy 3

Kółko religijne

wtorek

1430 – 1515

A.Peplińska

203

Klasy 1

Zajęcia logopedyczne

wtorek

800 – 900

L.Sławińska

gab.ped.

Klasy1-3

Kółko głośnego czytania lektur

wt, śr

1415 - 1500

M.Grzanka

sala zabaw

 

 

 

 

 

 

4a,4b

zdw j.polski

środa

1435 – 1520

E.Śniegowska

205

4b

zdw matematyka

wtorek

800 - 845

E.Kwaśnik

 

5a

zdw matematyka

czwartek

1250 – 1335

E.Kwaśnik

301

5a

zdw j.poski

wtorek

1345 - 1430

M.Kondrat

205

5b

Kółko polonistyczne

środa

1345 – 1430

E.Śniegowska

205

6a

Kółko matematyczne

poniedziałek

800 - 845

 

M.Góralska

301

6a

Kółko czytelnicze

środa

1430 – 1515

M.Kondrat

 

Klasy 5a,5b

Kółko przyrodnicze

poniedziałek

800 - 845

E.Zych-Konczal

306

Klasy 5,6

zdw przyroda

czwartek

1345 - 1430

E.Zych-Konczal

306

4a

zdw j.angielski

poniedziałek

800 - 845

M.Tram

303

Klasy 5-6

Kółko komputerowe

poniedziałek

1430 - 1600

Z.Łukowska

305

Klasy 4-6

Kóko historyczne

 

1345 - 1430

P.Borkowiak

206

Klasy 4-6

Kółko muzyczne

poniedziałek

 

1430 – 1515

A.Peplińska

203

Sport

3-4

Kółko sportowe-tenis stołowy

środa

1430 – 1600

W. Majchrzak

sg

4-6

Formy taneczno-gimnastyczne

czwartek

1335 – 1420

A.Pietrzak

I piętro

 

 

 

 

 

 

Zajęcia psychoprofilaktyczne

1-3

Nasze Drogi

 

L.Sławińska

 

1-3

Nasze Drogi

 

M.Grzanka

 

 

Szkolny Klub Profilaktyki

 

L.Sławińska

gab. ped

dzieci

rodzice

Punkt interwencji Szkolnej BORPA

 

L.Sławińska

gab.ped.

 

 

 

 

 

 


 
Copyright © SP 10 Bydgoszcz. Projekt i wykonanie: Studio WWW
 

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Jana Kochanowskiego
             ul. Śląska 7
     85-235 Bydgoszcz

Tel./fax 52 322 57 01

Tel. kom. sekretariat:

      691 343 339

          e-mail

sp10@edu.bydgoszcz.pl