Praca pedagoga szkolnego

UWAGA!

We wrześniu 2017 r. pedagog szkolny pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 12:00

Godziny pracy pedagoga szkolnego

Bydgoska karta rodzinna

to program, który ma na celu przede wszystkim promowanie modelu dużej rodziny
i pozytywnego wizerunku dużej rodziny.
Sprzyja wzmacnianiu dużej rodziny, przeciwdziałaniu jej wykluczeniu, wspieraniu realizacji zdolności, umiejętności i zainteresowań oraz wyrównywaniu szans rozwojowych i życiowych dzieci.

Beneficjentami Programu będą rodziny, w tym rodziny zastępcze, zamieszkujące
w Bydgoszczy, składające się z rodziców lub jednego rodzica, mające na utrzymaniu troje i więcej dzieci w wieku do 18 roku życia lub do 25 roku życia w przypadku,
gdy dziecko uczy się lub studiuje.

Każdy członek rodziny otrzyma imienną Bydgoską Kartę Rodzinną ze zdjęciem, którą będzie mógł posługiwać się indywidualnie.

Bydgoska Karta Rodzinna uprawnia do korzystania z systemu ulg, rabatów
i bonusów przygotowanych przez Partnerów Programu

(również do ulg przy zakupie podręczników)

Jak otrzymać Bydgoską Kartę Rodzinną?

• Należy złożyć wniosek w biurze meldunkowym (najbliższe biuro: ul. Przyrzecze 13, I piętro, pok.106).
  • Do wniosku dołączyć zdjęcia osób uprawnionych do otrzymania karty (zdjęcia w formacie legitymacyjnym lub paszportowym można dostarczyć w formie papierowej lub na płycie CD, należy je podpisać, mogą to być zdjęcia zrobione amatorsko).
  • Druk wniosku można pobrać w biurze meldunkowym oraz na stronie www.bydgoszcz.pl lub u pedagoga szkolnego.

Szczegółowych informacji udziela pedagog szkolny

oraz można je znaleźć na stronie www.bydgoszcz.pl