A co w szkolnej bibliotece?

Na początku marca uczniowie klas pierwszych, zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników SP10. Odbyło się pasowanie na czytelnika. Dla najmłodszych czytelników przygotowałam szeroką gamę książeczek: bajek, wierszyków, opowiadań, wszystkie opatrzone kolorowymi ilustracjami, pięknie wydane.
Zachęcam najmłodszych i nie tylko.
Dla starszych czytelników również pojawiły się nowości: albumy o zwierzętach: ulubionych orzez dzieci dinozaurach literatura przygodowa i fantastyczna a dla dziewcząt „poradnik dobrego gustu”
Co tydzień w piątek od 8:30 do 9:00 odbywają się „ Poranki z książką” czytam wszystkim dzieciom, które mają na to czas i ochotę.

Zapraszam
                                                                                                      Małgorzata Grzanka - bibliotekarz