Zmiany w Naszej Szkole

Dnia 04.09.2017r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. Pierwsze Nasze spotkanie po wakacjach – pełni entuzjazmu, zapału do nauki. Wychowawcy  podczas spotkania z klasami przypomnieli Nam o zasadach bezpieczeństwa w drodze do szkoły i ze szkoły. Zapoznali Nas z nowym planem lekcji. Od jutra już musimy zacząć się uczyć pilnie i sumiennie  :-)Nowy rok szkolny przyniósł zmiany w naszej placówce. W wyniku reformy oświaty całkowicie zreorganizowano system nauczania. Młodzież naszego gimnazjum stała się uczniami Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Sportowymi. W momencie, kiedy żegnaliśmy pana Andrzeja Wojtynę, naszego byłego dyrektora, witaliśmy nową władzę szkoły, pana Waldemara Parszyka.Funkcję wicedyrektora powierzono pani Elżbiecie Wojtynie.Zobaczymy co nowy rok szkolny nam przyniesie.

We wrześniu odbyły się w naszym gimnazjum wybory do Samorządu Szkolnego. Takie wybory to dla społeczności uczniowskiej ważna lekcja demokracji. W tym roku siłą uczniowskich zwyciężyły 3 piękne dziewczyny z klas trzecich: Emilia, Angelika, Weronika. Nowy samorząd od razu zabrał się do pracy i ma już sporo ciekawych propozycji na nowy rok szkolny.

.
Dnia 19.09. i 26.09.2017r. Odbyły się zawody w piłkę nożną na orliku szkolnym. Nasz zespół zajął IV miejsce.W dniu 29.09.2017r. obchodziliśmy „dzień chłopca”. Wszyscy panowie i chłopcy zostali obdarowani słodkim poczęstunkiem.