Święto Niepodległości w Naszym Gimnazjum

W dniu 10.11.2017r. W naszej szkole odbyły się obchody Święta Odzyskania Niepodległości. Z tej okazji nasi uczniowie przygotowali uroczysty apel, a każdy uczeń otrzymał piękny kotylion.

A tak zwyczajnie..

Bywają też dni zwariowane bez powodu  …......

.

Łącznicy biblioteki zachęcają koleżanki i kolegów do czytania książek.

Uczniowie klasy 2c prężnie działają w bibliotece szkolnej. W zeszłym roku szkolnym  i w tym pomagali przy pracach związanych z wprowadzaniem podręczników szkolnych na stan inwentarza biblioteki. To dzięki nim uczniowie tak sprawnie mogli wypożyczyć podręczniki.

Warsztaty edukacyjno-profilaktyczne

23 X 2017 w kinoteatrze ADRIA uczniowie klas trzecich obejrzeli przedstawianie
edukacyjno - profilaktyczne  pt.  ,,Wpadka”.
Jest to historia rodziców 16 - letniej dziewczyny, którzy przypadkiem znajdują tajemniczy pamiętnik. W trakcie lektury z niedowierzaniem odkrywają, jak ogromny dystans dzieli ich od własnej córki.

Uczennice naszego Gimnazjum w Młodzieżowej Radzie Miasta Bydgoszczy

Pod koniec października tego roku spośród członków Międzygimnazjalnego Sejmiku Uczniowskiego  powołano nowych przedstawicieli do Młodzieżowej Rady Miasta Bydgoszczy.

W wyniku wyborów w skład  Rady weszły także nasze uczennice z klasy 3ga: Wiktoria Dąbrowska i Emilia Kozłowska.

Dziewczynom gratulujemy i życzymy wielu owocnych obrad!!!