Wróżby Andrzejkowe

Klasa 3a gimnazjum dnia 30.11. zorganizowała wróżby andrzejkowe oraz smaczny poczęstunek dla innych klas i nauczycieli.

Młodzież czyta dzieciom

W dniu 16.11. rozpoczęła się akcja : „Młodzież czyta dzieciom”. Uczniowie gimnazjum czytają bajki, opowiadania swoim młodszym kolegom i koleżankom z klas pierwszych i drugich szkoły podstawowej.

Dzień bez papierosa

Dnia 16.11. obchodziliśmy ŚWIATOWY  DZIEŃ BEZ PAPIEROSA. Nasza młodzież podczas godzin wychowawczych metodą warsztatową wykonali plakaty o charakterze profilaktycznym. Tematem przewodnim była szkodliwość palenia papierosów.

Święto Niepodległości w Naszym Gimnazjum

W dniu 10.11.2017r. W naszej szkole odbyły się obchody Święta Odzyskania Niepodległości. Z tej okazji nasi uczniowie przygotowali uroczysty apel, a każdy uczeń otrzymał piękny kotylion.

A tak zwyczajnie..

Bywają też dni zwariowane bez powodu  …......

.