Zdrowy styl życia

Czy jesteśmy świadomi, jak ważne w naszym życiu jest zdrowe odżywianie? Kształtując prawidłowe nawyki, sięgajmy po owoce i warzywa. Uczmy się tego każdego dnia.Klasa 4a wraz z wychowawca panią Moniką Kondrat przygotowała dla nas degustacje zdrowych, smacznych i kolorowych przekąsek złożonych z owoców i warzyw.Uczniowie chętnie sięgali po to, co zdrowe i uświadamiali sobie, że życie bez słodyczy, chipsów i gazowanych napojów jest możliwe, a nawet wskazane.Prosimy o więcej takich akcji, przyczyniających się do tego, aby być zdrowym mądrzejszym i piękniejszym. (Galeria)

                                                                   

 

 
Copyright © SP 10 Bydgoszcz. Projekt i wykonanie: Studio WWW
 

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Jana Kochanowskiego
             ul. Śląska 7
     85-235 Bydgoszcz

Tel./fax 52 322 57 01

Tel. kom. sekretariat:

      691 343 339

          e-mail

sp10@edu.bydgoszcz.pl