Wróciliśmy "na tarczy"

Z Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego pt. „Między wierszami”, zaproponowanego przez Pałac Młodzieży w Bydgoszczy, wróciliśmy w tym roku pokonani. No cóż, nie zawsze można wygrywać. Tego też uczą nas takie imprezy.  Z pięciu osób, które stanęły w szranki – a byli to Joanna Górska, Filip Mroziński, Julia Paczkowska, Oliwia Smolińska i Helena Ratajczak – trzy weszły do półfinału. Recytacja nam się udała, niestety, inni byli jeszcze lepsi. Porażka nas nie zniechęciła. W przyszłym roku znowu staniemy na podium, przynajmniej takie mamy plany!

                                   

 
Copyright © SP 10 Bydgoszcz. Projekt i wykonanie: Studio WWW
 

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Jana Kochanowskiego
             ul. Śląska 7
     85-235 Bydgoszcz

Tel./fax 52 322 57 01

Tel. kom. sekretariat:

      691 343 339

          e-mail

sp10@edu.bydgoszcz.pl