Akademia Przyszłości
piątek, 22 czerwca 2018 00:00

Mija kolejny rok współpracy z Akademią Przyszłości.  W naszej szkole działają wolontariusze, którzy pomagają naszym uczniom odnosić sukcesy i pokonywać swoje wewnętrzne bariery. Odbyło się kilka wydarzeń, w których dzieci mogły uczestniczyć. Wyjście do Centrum Gier, Wojskowego Klubu Sportowego „Zawisza”, firmy Heller Company oraz Parku Trampolin na ul. Chodkiewicza.  Kolejną atrakcją były zajęcia z sensoplastyki i wyjazd z rodzicami do Torunia na Galę Sukcesów. Czekamy na owocny przyszły rok i dziękujemy serdecznie wolontariuszom za wspieranie naszych uczniów.

 
Copyright © SP 10 Bydgoszcz. Projekt i wykonanie: Studio WWW
 

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Jana Kochanowskiego
             ul. Śląska 7
     85-235 Bydgoszcz

Tel./fax 52 322 57 01

Tel. kom. sekretariat:

      691 343 339

          e-mail

sp10@edu.bydgoszcz.pl