Konkurs Ekologiczny
środa, 01 listopada 2017 19:09

W dniu 27.01.2017r. odbył się konkurs ekologiczny pt.: ,,Czysta planeta naszym domem".
Jego celem było rozwijanie wśród uczniów zainteresowań zawiązanych z ochroną środowiska, wdrażanie młodzieży do myślenia ekologicznego oraz kształtowanie właściwych postaw wobec środowiska naturalnego. Konkurs przygotowały panie : Jolanta Ornatowska i Wioletta Majchrzak.
Udział w nim wzięli  uczniowie klas  gimnazjalnych  oraz siódmych  ze Szkoły Podstawowej nr 10.
Za wszystkie prawidłowe odpowiedzi można było uzyskać 30 punktów.
Najwyższym poziomem wiedzy wykazała  się uczennica klasy 3ga- Kamila Jagielnicka , która zdobyła I miejsce. Tuż za nią  drugie miejsce zajął Aleksander Juszkiewicz z 2gb,a kolejne trzecie miejsce przypadło uczniowi klasy 7 Markusowi Karweckiemu. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów organizowanych przez naszą szkołę.

.