Pasowanie na Ucznia Pierwszej Klasy
piątek, 27 października 2017 21:55
W czwartek 26 października odbyło się w naszej szkole uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: przewodnicząca Rady Rodziców pani A. Kosowska- Bugajska, przedstawiciel Rady Osiedla Okole pan R. Ciszewski, dyrektor szkoły pan W. Parszyk, wicedyrektor pani W. Majchrzak, wychowawcy i uczniowie klas 1 oraz ich rodzice.
Uczniowie klas pierwszych wykazali się znajomością szkoły i zasad zachowania w szkole. Zaśpiewali piosenki, o tym, że lubią chodzić do szkoły i uczyć się.
Złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów SP nr 10 z Oddziałami Sportowymi. Dla wszystkich gości odbyły się występy artystyczne  w wykonaniu Oliwii Bąk z kl 6a, Niny Gill z kl 4a, grupy tanecznej pod kierunkiem pani A. Pietrzak  oraz kl 3c. Uroczystość poprowadzili Emilia Kieras i Maciej Olszewski z kl 7a. Więcej zdjęć w galerii.