Pasowanie na Ucznia Pierwszej Klasy
piątek, 27 października 2017 21:55
W czwartek 26 października odbyło się w naszej szkole uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: przewodnicząca Rady Rodziców pani A. Kosowska- Bugajska, przedstawiciel Rady Osiedla Okole pan R. Ciszewski, dyrektor szkoły pan W. Parszyk, wicedyrektor pani W. Majchrzak, wychowawcy i uczniowie klas 1 oraz ich rodzice.
Uczniowie klas pierwszych wykazali się znajomością szkoły i zasad zachowania w szkole. Zaśpiewali piosenki, o tym, że lubią chodzić do szkoły i uczyć się.
Złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów SP nr 10 z Oddziałami Sportowymi. Dla wszystkich gości odbyły się występy artystyczne  w wykonaniu Oliwii Bąk z kl 6a, Niny Gill z kl 4a, grupy tanecznej pod kierunkiem pani A. Pietrzak  oraz kl 3c. Uroczystość poprowadzili Emilia Kieras i Maciej Olszewski z kl 7a. Więcej zdjęć w galerii. 
 
Copyright © SP 10 Bydgoszcz. Projekt i wykonanie: Studio WWW
 

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Jana Kochanowskiego
             ul. Śląska 7
     85-235 Bydgoszcz

Tel./fax 52 322 57 01

Tel. kom. sekretariat:

      691 343 339

          e-mail

sp10@edu.bydgoszcz.pl