Żywa lekcja angielskiego
czwartek, 14 września 2017 05:58

7 września na zajęciach języka angielskiego klasę 5 a odwiedził Michael. Uczeń ze Stanów Zjednoczonych. Opowiedział o swojej szkole, hobby i ulubionych miejscach w Nowym Jorku, gdzie na co dzień mieszka. Początkowo onieśmieleni uczniowie po czasie chętniej zaczęli zadawać Michaelowi pytania  w języku angielskim i szybko nawiązali nić porozumienia. Podziękowaliśmy Michaelowi za odwiedziny piękną pocztówką starego Kanału Bydgoskiego, na odwrocie której wszyscy się podpisaliśmy. Liczymy na odwiedziny Michaela za rok!

 
Copyright © SP 10 Bydgoszcz. Projekt i wykonanie: Studio WWW
 

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Jana Kochanowskiego
             ul. Śląska 7
     85-235 Bydgoszcz

Tel./fax 52 322 57 01

Tel. kom. sekretariat:

      691 343 339

          e-mail

sp10@edu.bydgoszcz.pl